2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Multi Gastro
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista / Specjalistka ds. księgowo-administracyjnych

Wynagrodzenie

5 000 - 5 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży gastronomicznej. Od 13 lat zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych urządzeń gastronomicznych.

Współpracujemy z producentami i dystrybutorami z całego świata.

Zadania:

  • wystawianie faktur VAT oraz innych dokumentów rachunkowo-księgowych,

  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu,

  • rozliczanie płatności,

  • przegląd i klasyfikacja otrzymywanej dokumentacji,

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy,

  • bieżąca obsługa klienta biznesowego w zakresie spraw administracyjnych oraz handlowych,

  • obsługa zamówień oraz systemu b2b,

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • realizacja innych bieżących zadań,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość programu Comarch ERP Optima.

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 2 lata,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • kartę Multi Sport Plus,

  • prywatną opiekę zdrowotną,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • miła, pomocną i przyjazną atmosferę,

  • pracę w komfortowych warunkach,

  • aromatyczną kawę z najlepszego ekspresu każdego dnia.

CV proszę przesyłać za pomocą formularza olx.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 534570040