2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Białołęka
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. księgowości i administracji

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się w branży HoReCa firma z Warszawy poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. księgowości i administracji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • system premiowy,

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

Opis stanowiska:

  • wystawianie i rejestracja faktur,

  • współpraca z firmą księgową,

  • monitorowanie płatności faktur i rozliczeń (wstępna windykacja),

  • zajmowanie się dokumentacją firmy,

  • wsparcie działu handlowego i serwisowego,

  • wykonywanie zadań organizacyjnych,

  • obsługa korespondencji firmowej i bezpośredni kontakt z klientami firmy,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • znajomość zasad księgowości (mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z księgowością),

  • umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność i zaangażowanie,

  • dobra znajomość środowiska Windows, programów MS Office, mile widziana znajomość programów księgowych (typu Comarch Optima),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • umiejętność pracy w zespole i chęć rozwoju osobistego,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 914077101