2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Opolskie
  6. Księgowość - Nysa
Exlabesa Extrusion Opole Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. księgowości - biuro Tułowice

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jesteśmy Exlabesa!

Siłą zdolną do tworzenia i kształtowania poprzez aluminium wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić: Twoich pomysłów, Twoich wyzwań, Twojej działalności, Twojego świata. Exlabesa to pasja i potencjał, siła i precyzja, kreatywność i wydajność, elastyczność i solidność, bliskość i przyszłość, rodzina i świat. Ty inspirujesz energię, która nas porusza, my kształtujemy świat, który inspiruje Ciebie.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego, ekonomicznego

  • minimum 5-letnie doświadczenie

  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych VAT, CIT

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B1

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MsOffice

  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie

Powierzymy Ci zadania z zakresu:

  • koszty, sprzedaż, środki trwałe – księgowanie faktur poszczególnych grup, mile widziane doświadczenie w korzystaniu z programu OCR (skany faktur do importu do programu),

  • księgowanie, kontrola wyciągów bankowych i uzgadnianie sald (zapłaty i wpływy),

  • przygotowanie rozliczeń i deklaracji podatkowych oraz raportów, których obowiązek sporządzania wynika z przepisów m.in. VAT, JPK, CIT, PIT, PCC, kontrola poprawności deklaracji podatkowych,

  • transakcje VAT-u z nabycia i dostaw towarów, WNT, WDT,

  • import/export usług,

  • przygotowanie raportów INTRASTAT,

  • sporządzanie raportów GUS,

  • zamykanie ksiąg na koniec roku, przygotowanie i udział w audytach,

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS, a także z bankami),

  • współpraca z innymi działami.

Oferujemy Ci:

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • zatrudnienie na pełny etat,

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,

  • wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,

  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w biurze, w międzynarodowym środowisku pracy i współpracę z naszymi zagranicznymi spółkami,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • parking dla pracowników,

  • dodatkowe benefity takie jak: darmowe bilety na mecze futsal, spotkania i wyjazdy integracyjne, Wigilia pracownicza, zajęcia z języka angielskiego, firmowa odzież, dofinansowanie do szkoleń i kursów

Dowiedź się o nas więcej - zajrzyj na naszą stronę:

exlabesa.com/pl/

 exlabesa.com/pl/industria/fabricas/polonia/

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 907394366