2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Kwidzyn
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. księgowości

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Iglotech sp.z o .o zatrudni do Kwidzyna Specjalistę ds. księgowości.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadać za dekretacje i księgowanie dokumentów finansowych

  • Będziesz uzgadniać salda kont

  • Będziesz przygotowywać dane oraz zestawienia dotyczące rozliczeń

  • Będziesz przygotowywać i składać deklaracje podatkowe

  • Będziesz przygotowywać sprawozdania finansowe i do GUS

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne (preferowane wyższe kierunkowe)

  • Znajomość obsługi MS Excel,

  • Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i ustaw podatkowych

  • Znajomość programu klasy ERP (moduł finansowy),

To oferujemy

  • Oferujemy stałą podstawę wynagrodzenia oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników

  • Dajemy szansę wypracowania swojej własnej ścieżki kariery zawodowej,

  • Dajemy możliwość wzięcia udziału w szkoleniach

  • Zapewniamy kameralną atmosferę, zwracamy się do siebie na Ty

  • Stawiamy na współpracę, zawsze możemy na siebie liczyć

  • Możesz przystąpić do prywatnej opieki medycznej, do ubezpieczenia grupowego czy otrzymać dofinansowanie do kart sportowych

  • Wspólnie celebrujemy sukcesy na wyjazdach integracyjnych

  • Pracujemy od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 909694033