2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Sosnowiec
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. księgowości

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

COMELIT POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu jest zakładem produkcyjnym należącym do Holdingu COMELIT SPA zajmującego się projektowaniem i produkcją transformatorów, zasilaczy i innych urządzeń elektronicznych.

Przyświecają nam poniższe wartości:

Pasja z jaką wykonujemy codzienne zadania.

Duma z bycia częścią dużej i wielokulturowej rodziny.

Odpowiedzialność za decyzje podejmowane na podstawie faktów.

Jakość naszej organizacji.

Zaufanie do siebie i innych.

Zgodność z prawem, aby działać i prosperować ze spokojem.

Pragniemy stać się pierwszym wyborem i najbardziej preferowanym dostawcą komponentów z drutu nawijanego dzięki naszej załodze, zautomatyzowanej produkcji i doskonałej organizacji opartej na procesach.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w dziale księgowości

- dobra znajomość języka angielskiego

- komunikatywna znajomość języka włoskiego mile widziana

- znajomość programu Optima

- dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel

- sumienność, rzetelność, dokładność

- doskonała organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole

- samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

- umiejętność pracy pod presją czasu

Opis stanowiska:

- Samodzielne księgowanie dokumentów w systemie księgowym Optima

- Weryfikacja ksiąg do zamknięcia okresu

- Współpraca z biurem rachunkowym i udział w przygotowywaniu ksiąg do procesu sporządzania sprawozdania finansowego

- Wsparcie w zamknięciu miesiąca i roku

- Uzgadnianie kont bilansowych

- Prowadzenie ewidencji środków trwałych

- Uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z dostawcami i odbiorcami

- Sporządzanie codziennych raportów oraz zestawień na potrzeby Zarządu

To oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca w międzynarodowym środowisku

- stabilność zatrudnienia

- przyjazna atmosfera w pracy

- prywatna opieka medyczna

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 912943713