2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds księgowości

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Chcesz rozwijać swoje kompetencje? Myślisz o zmianie pracy? Dołącz do naszego zespołu wysyłając CV w wiadomości prywatnej.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,

Oczekujemy:

  • Znajomość programu księgowego Comarch ERP, Optima

  • Znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości oraz innych dokumentów umożliwiających pracę w zawodzie

  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność i systematyczność oraz umiejętność pracy zespołowej

  • Komunikatywność

  • Samodzielność

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane)

  • Znajomość pakietu MS Office( szczególnie Excel)

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • parking dla pracowników

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wiadomości prywatnej.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 880703578