2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Olsztyn
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. księgowości

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Lidzbarku Warmińskim

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozrachunków z dostawcami oraz uzgadnianie i potwierdzanie sald, sporządzanie kompensat

  • Rozliczanie magazynów

  • Wprowadzanie, księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych

  • Wprowadzanie i weryfikacja przelewów w systemie bankowym

  • Kontrolowanie i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowości

  • Sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów dotyczących realizowanej sprzedaży

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń

  • Bieżąca współpraca z innymi działami

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z danego zakresu

  • Doświadczenie w pracy w księgowości

  • Wiedza z zakresu księgowości i podatków umożliwiająca samodzielne działanie

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych, podatkowych i rozliczeniowych

Dobra znajomość obsługi MS Office, a w szczególności Microsoft Excel. Mile widziana znajomość programu Comarch ERP

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 793147571