2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Zielona Góra
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. księgowości

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Sportano to nowoczesny multibrand, który w jednym miejscu skupia najlepsze marki i topowe produkty z niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez zarażanie sportową energią osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem, a także motywowanie i podnoszenie poziomu sportu wśród pasjonatów.

Przyciągamy najlepszych ekspertów w dziedzinie produktu, marketingu, IT, logistyki i zakupów, tworząc nową jakość na europejskim rynku e-commerce. Szeroka oferta sprzętu sportowego, przełomowe rozwiązania logistyczne i najnowocześniejsze technologie e-commerce wspierające naszych klientów sprawiają, że przyszłość branży sportowej może być w Twoich rękach!

Budujemy przyjazną organizację, dla której tak samo jak biznes, ważni są ludzie, ich rozwój i wspólne osiąganie celów. Chcesz razem z nami tworzyć tę niesamowitą historię? Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • współprowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • bezpośrednie wsparcie Głównego Księgowego w realizacji bieżących zadań, w tym w zakresie nadzoru nad poprawnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych,

  • analiza poprawności ujmowania dokumentów księgowych pod kątem podatkowym, ze szczególnym uwzględnieniem podatku dochodowego (w tym podatku u źródła) oraz podatku VAT,

  • bieżąca analiza poprawności ujmowania różnic kursowych,

  • aktywny udział w procesie okresowego zamykania ksiąg rachunkowych i sporządzania raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • wsparcie Głównego Księgowego w zakresie nadzoru w zakresie terminowości wykonywanych zadań,

  • wsparcie merytoryczne zespołu księgowego,

  • współpraca z audytorami finansowymi, organami podatkowymi, bankami,

  • opracowywanie i doskonalenie procedur podatkowych w Spółce i współpraca w tym zakresie z innymi działami.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata),

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • elastyczność i proaktywność,

  • umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na systemach Streamsoft Verto i Jira,

  • znajomość branży e-commerce,

  • znajomość przepisów prawa podatkowego.

A dodatkowo:

Pasja do sportu! Jeździsz na desce? Kręcisz kilometry na rowerze? A może swój dzień rozpoczynasz wizytą na siłowni? Razem z nami poznasz najnowsze sportowe trendy i rozwiniesz swoje zainteresowania!

To oferujemy:

  • kultura organizacyjna budowana w oparciu o zasady fair play,

  • wyzwania, których nie znajdziesz nigdzie indziej,

  • realny wpływ na nowy biznes - jesteśmy w fazie dynamicznego wzrostu,

  • stabilność zatrudnienia,

  • swobodna i inspirująca atmosfera,

  • praca w centrum miasta,

  • pakiet benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb,

  • więcej czasu dla siebie: 26 dni urlopu bez względu na staż pracy,

  • zapraszamy do naszego zespołu osoby z niepełnosprawnością.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 716503069