2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Jastrząb
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. księgowości

Lokalizacja

Jastrząb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Konrem S.A. to nowoczesna i świadoma firma zajmująca się usługami dla przemysłu. Kontrolujemy realizowane projekty od etapu zapytania do realizacji. Realizujemy przedsięwzięcia z zakresu mechaniki, energetyki, teletechniki, przemysłu budowlanego, chemicznego i spożywczego. Do naszych stałych Klientów należą m.in PGNiG TERMIKA SA, CIECH S.A, Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o, Cement Ożarów S.A, Refresco, Zakłady Chemiczne Siarkopol. Nieustannie monitorujemy przebieg całego procesu realizacji projektu, dostarczając wsparcia na każdym etapie realizacji. Świadomość prowadzonych działań wynika z naszego doświadczenia, umiejętności i kompetencji firmy, odpowiednich zasobów oraz sposobu podejścia do klienta i jego problemów.

Obecnie do naszej siedziby w Jastrzębiu poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. księgowości.

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym,

  • Samodzielne dekretowanie i księgowanie,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • Rozliczanie sald kont księgowych,

  • Prowadzenie i kontrola ewidencji pojazdów w firmie,

  • Prowadzenie i kontrola rejestru umów leasingowych,

  • Ścisła współpraca z innymi działami,

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby podatkowe i zarządcze,

  • Czynny udział w badaniu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa z zakresu ustawy o rachunkowości oraz ustawy o VAT,

  • Znajomość przepisów podatkowych,

  • Dobra znajomość Excel,

  • Dokładność i systematyczność,

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Znajomość programu Rewizor mile widziana,

  • Zaangażowanie i stałe podnoszenie kwalifikacji.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Nowoczesne narzędzia pracy,

  • Udział w szkoleniach zawodowych,

  • Dofinansowane ubezpieczenie grupowe, Multisport, Multilife, pakiet medyczny;

Lokalizacja

Jastrząb,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jastrząb
ID: 917301205