2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Praga-Południe
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadrowych

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Dzień dobry, Biuro rachunkowe - Taxovia spółka z o.o. (siedziba Praga Południe - Gocław) zatrudni specjalistkę do spraw kadrowych na 1/2 etatu z możliwością zwiększenia wymiaru w przyszłości.

Praca od zaraz. Preferujemy pracę w biurze ale jest możliwość pracy zdalnej.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub zatrudnienie w formie B2B

  • przeszkolenie

  • elastyczny czas pracy

  • roczny budżet na szkolenia według preferencji pracownika

  • kartę Multisport

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników

  • sporządzanie deklaracji ZUS

  • zgłaszanie/wyrejestrowywanie osób do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

  • rozliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac pracowników i zleceniobiorców

  • przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu

  • kontakt z urzędami, bankami i innymi instytucjami (m.in. sporządzanie pism do kancelarii komorniczych, ZUS)

Oczekiwania:

  • znajomości przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i z zakresu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

  • znajomości programu Płatnik

  • znajomość narzędzi pakietu MS Office – Excel, Word

  • minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie w Polsce

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka angielskiego, języka ukraińskiego

Prosimy o przesłanie CV przez portal OLX. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 909360699