2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Świętokrzyskie
  6. Kadry i płace - Kielce
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia zdrowej żywności poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Kadr i płac

Zakres obowiązków:

·         Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników,

·         Rozliczanie czasu pracy, urlopów oraz zwolnień lekarskich,

·         Przygotowywanie list płac,

·         Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US).

·         Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PPK.

Wymagania:

·         Znajomość programów: Comarch ERP Optima, Płatnik,

·         Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,

·         Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

·         Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,

·         Dokładność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

·         Przyjazną atmosferę w pracy.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911218638