2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Koźmin Wielkopolski
Dodane 30 maja 2024

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. kadrowo – płacowych

zakres obowiązków:

- prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej:

  • naliczanie i rozliczanie list płac dla pracowników, rachunków dla zleceniobiorców,

  • rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie),

  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań: PIT, ZUS, PFRON, GUS,

  • sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem i ustaniem stosunku pracy,

  • prowadzenie akt osobowych pracowników,

  • monitorowanie terminów badań lekarskich, ważności orzeczeń o niepełnosprawności,

  • przygotowywanie zestawień  kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne

wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w zakresie kadr i płac (warunek konieczny),

  • bardzo dobra znajomość przepisów regulujących zagadnienia z zakresu naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, przepisów ubezpieczeń społecznych, PFRON, PPK oraz prawa pracy,

  • znajomość MS Office (w szczególności MS Excel), znajomość programu kadrowo-płacowego Gratyfikant GT

  • sumienność i skrupulatność,

  • terminowość, umiejętność organizacji pracy własnej,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do uczenia się i aktualizacji wiedzy.

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koźmin Wielkopolski
ID: 918651281