2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Nędza
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Nędza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Podstawowy zakres obowiązków

  • rozliczanie wynagrodzeń z umów o pracę oraz z tytułu umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie dokumentacji kadrowej dotyczącej nawiązania/trwania/zakończenia stosunku pracy i umów cywilno-prawnych,

  • prowadzenie akt pracowniczych w tym przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem,

  • przygotowywanie i wysyłanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, , PFRON, itp,

  • wykonywanie bieżących zadań w dziale kadr,

Wymagania

  • doświadczenie w pracy min.1 rok w dziale kadrowo-płacowym,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość programu Płatnik, mile widziana znajomość programu: KSP Logotech

  • dokładność i terminowość w pracy,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazne wdrożenie do pracy oraz merytoryczne wsparcie Zespołu,

  • przyjazną atmosferę pracy,

Lokalizacja

Nędza,

Śląskie

Śląskie, Nędza
ID: 910481241