2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Dulowa
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds Kadr i Płac - Ubojnia Drobiu

Lokalizacja

Dulowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z intensywnym rozwojem firmy i chęcią zbudowania własnego działu kadr poszukujemy Specjalistę ds kadr i płac

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy,

·         Prowadzenie akt osobowych oraz pozostałej dokumentacji personalnej,

·         Kontrolowanie zmian zachodzących w przepisach,

·         Aktualizacja, opracowywanie oraz wdrażanie regulacji wewnętrznych na firmie,

·         Obsługa umów cudzoziemców – praktyczna znajomość procedury zatrudniania,

·         Tymczasowa współpraca z zewnętrzną firmą obsługującą kadry naszej firmy,

·         Przygotowywanie deklaracji i dokumentacji na rzecz ZUS, US, GUS, PFRON.

WYMAGANIA:

·         Wykształcenie wyższe, kierunkowe,

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum przez dwa lata,

·         Znajomość prawa pracy, procesów kadrowo-płacowych, RODO,

·         Chęć i gotowość do ciągłego aktualizowania swojej wiedzy,

·         Znajomość programu Płatnik, pakietu Microsoft Office,

·         Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Gratyfikant,

·         Wysoka komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

·         Samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

·         ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji,

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,

·         atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i zajmowanego stanowiska,

·         ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         miłą atmosferę pracy,

·         ubezpieczenie grupowe.

Lokalizacja

Dulowa,

Małopolskie

Małopolskie, Dulowa
ID: 920141299