2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Zachodniopomorskie
  6. Kadry i płace - Koszalin
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac | TEPRO S.A. | jedna zmiana 7-15

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe: od 4.400 brutto + premia regulaminowa

  • jedna zmiana 7-15 pon. – pt.

  • karta Multisport

  • dofinansowanie żłobka , przedszkola

  • inne świadczenia z ZFŚS

  • upominki z okazji świąt i innych okoliczności

Zakres obowiązków:

  •  pełna obsługa dokumentacji pracowniczej – umowy, aneksy, zaświadczenia, świadectwa i inne

  • rozliczanie czasu pracy

  • samodzielne sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PPK, GUS, PFRON

  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach

  • przygotowywanie, weryfikacja i archiwizowanie dokumentacji kadrowo - płacowej

  • współpraca z urzędami i organami kontroli, w tym korespondencja z komornikami

  • samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Spółki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • minimum 2 lata doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń

  • wiedza z zakresu przepisów Kodeksu Pracy

  • bardzo dobrej znajomości przepisów ZUS i prawa podatkowego

  • znajomość programu Płatnik

  • znajomość programu Comarch Optima (dodatkowy atut)

  • zdolność analitycznego myślenia

  • sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość obsługi komputera

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 789351892