2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Praga-Południe
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac, Domino's Pizza Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. Niezależnie od tego, czy wprowadzamy nowe technologie, takie jak Digital Experience Platform, czy też opracowujemy pyszne, nowe pozycje w menu, to zawsze jesteśmy oddani naszym Klientom.

Skupiamy się na robieniu wspaniałej pizzy (i nie tylko) w około 17 000 restauracji na 90 rynkach na całym świecie. Wiele się wydarzyło od czasu powstania Domino’s w 1960 r. w Ann Arbor, w USA, ale najlepsze jest to, że dopiero się rozkręcamy!

Obowiązki

  • Prowadzenie i utrzymanie systemu Enova365 w Dziale Kadr i Płac (identyfikacja problemów, proponowanie rozwiązań, pomoc nowym pracownikom w procesie nauki systemu, kontakt z producentem oprogramowania).

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników oraz zleceniobiorców spółki, w tym:

  • Współpraca z Dyrektorem ds. Personalnych oraz Menadżerem ds. Miękkiego HR w zakresie opracowywania oraz wdrażanie procedur i polityk związanych z zarządzaniem personelem oraz polityką wynagrodzeń.

  • Współpraca z wewnętrznym Ekspertem ds. Legalizacji Zatrudnienia Cudzoziemców i menadżerem ds. Miękkiego HR.

  • Wsparcie wszystkich działów firmy w obszarze kadrowo-płacowym (udzielanie porad, pouczeń).

  • Wsparcie w obsłudze benefitów dla pracowników.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz urzędami.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia przy obsłudze kadrowo-płacowej osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz cywilnoprawnej.

  • Znajomość przepisów z obszaru prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel (przygotowywanie zestawień, raportów oraz analiz na podstawie danych kadrowo-płacowych).

  • Praktyczna znajomość programu Płatnik oraz Enova 365.

  • Doświadczenie w prowadzeniu ewidencji czasu pracy dla umów o pracę oraz umów zlecenia.

  • Gotowość do pomocy, sumienność, dokładność, rzetelność oraz terminowość.

  • Mile widziana znajomość przepisów RODO w odniesieniu do obszaru kadr i płac.

Czego możesz od nas oczekiwać?

  • Bezpośredniego wpływu na rozwój obszaru kadrowo-płacowego w firmie.

  • Ubezpieczenia NNW od pierwszego dnia pracy.

  • Zniżki do -50% na dania z naszych kart menu.

  • Dofinansowania do karty sportowej.

  • Pracy w modelu hybrydowym.

  • Braku dress code’u.

  • 30 minut przerwy w ciągu dnia pracy (wliczonej w czas pracy).

  • Serdecznej atmosfery pracy w zgranym zespole.

  • Udziału w eventach firmowych (wyjazdy, grille).

  • Stabilnego zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego w firmie odpowiedzialnej za jedne z najpopularniejszych marek w branży gastronomicznej w Polsce i na świecie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 894691259