2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Północ
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac do biura rachunkowego

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo – płacowa pracowników i zleceniobiorców

  • Obsługa programów kadrowo-płacowych (Optima, Płatnik);

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, akt osobowych, ewidencji czasu pracy,

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Naliczenie wynagrodzeń oraz innych świadczeń

  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON

  • Przygotowanie dokumentacji i doradztwo dla klientów w zakresie delegowania pracowników oraz zatrudniania

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Doświadczenie w biurze rachunkowym będzie atutem,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta rosyjskojęzycznego będzie atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • prywatna opieka medyczna Allianz;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość poszerzania swoich kompetencji i rozwoju w ramach struktury firmy;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach;

  • komfortowe warunki pracy;

  • pyszna kawa / herbata;

  • spotkania integracyjne.

O nas

Warsaw Accounting Partners działa na polskim rynku od 5 lat.

Nasze biuro rachunkowe obsługuje ponad 500 klientów i jest liderem w Polsce w segmencie międzynarodowym. Obecnie zespół składa się z około 30 pracowników. Są to działy księgowości, kadr i administracji. Posługujemy się co najmniej czterema językami: polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Każdy członek zespołu ma możliwość awansu w strukturach firmy.

Wszyscy pracownicy otrzymują prywatne ubezpieczenie zdrowotne (Allianz).

Grafik uwzględnia możliwość pracy hybrydowej. Inwestujemy w kursy i programy szkoleniowe dla naszych pracowników. Doceniamy profesjonalizm i wzajemną koleżeńską pomoc. Mamy bardzo przyjazną atmosferę w biurze.

Dołącz do nas!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 914405605