2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Zachodniopomorskie
  6. Kadry i płace - Białogard
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac, Biuro rachunkowe TFC

Wynagrodzenie

5 500 - 8 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białogard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy specjalisty ds. kadr i płac do naszego zespołu w Białogardzie przy ul. Grunwaldzka 50. Twoje Finansowe Centrum jest spółką, która zajmuje się kompleksową obsługą firm.

Prowadzimy księgowość, kadry i płace, zapewniamy doradztwo w zakresie działalności gospodarczych oraz pomoc prawną.

Więcej o nas pod adresem biurotfc.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Białogard, ul. Grunwaldzka 50 , możliwość pracy hybrydowej .

Obowiązki:

·        naliczanie wynagrodzeń

·        prowadzenie ewidencji kadrowych i płacowych

·        obsługa programu płatnik

·        obsługa programu kadrowo-płacowego Gratyfikant nexo

·        obsługa klienta w zakresie spraw kadrowo-płacowych

·        doradztwo i pomoc klientowi w zakresie spraw kadrowo-płacowych

·        samodzielnie prowadzenie podmiotów pod względem spraw kadrowo-płacowych

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe

·        1-letnie doświadczenie w branży

·        znajomość aktualnych przepisów

·        zaangażowanie i samodzielność w działaniu

·        sumienność i dokładność

·        biegła obsługa komputera

Oferujemy:

·  możliwości szkoleń i rozwoju (uważamy to za jedną z podstaw zawodu)

·       elastyczne godziny pracy (najważniejsze to wykonanie swoich zadań przewidzianych na stanowisku pracy)

·       w określonych przypadkach możliwość pracy zdalnej w modelu hybrydowym

·       umowa o pracę

·       praca w energicznym zespole

·       miła atmosfera pracy

Pracujemy na programach serii insert: Gratyfikant nexo

U nas zarobki rosną w miarę rozwoju i zaangażowania. W przypadku chęci dodatkowej pracy posiadamy system stałego premiowania wynagrodzenia.

 Jeżeli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać w wybranym przez siebie kierunku oraz chciałbyś nauczyć się nowych rzeczy to dołącz do nas.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Białogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Białogard
ID: 770481313