2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Północ
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds kadr i płac

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków

  • czynności kadrowo-płacowe w Comarch Optima oraz Płatniku pod nadzorem Głównej Księgowej

  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej

  • prowadzenie akt osobowych pracowników i zleceniobiorców

  • wydawanie zaświadczeń dotyczących zatrudnienia

  • obsługa programu Comarch Optima, Płatnik, ZUS PUE

  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac

  • sporządzanie analiz, raportów z zakresu tematyki kadrowo - płacowej na potrzeby Głównej Księgowej lub Zarządu

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku specjalista ds. kadr i płac – warunek konieczny

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office lub google docs

  • solidność, dokładność, obowiązkowość i samodzielność w działaniu

  • znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurze w siedzibie firmy Warszawie na Placu Konesera

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (w pełnym wymiarze czasu pracy)

  • benefity

Zainteresowane ofertą osoby prosimy o aplikowanie przez formularz.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez fundację UNITY LEGAL COLLABORATION HUB zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz. 883. Z późn. zm.)"

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 909535244