2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Podgórze
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 35 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w kilku branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego, a także w obszarze innowacji technologicznych.

Lokalizacja: Kraków, ul. Puszkarska 7F

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych

  • Przygotowywanie i rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych

  • Rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich

  • Sporządzanie raportów i deklaracji ZUS, PIT 4, PIT 11, GUS oraz PPK

  • Przygotowanie danych do PFRON

  • Monitorowanie ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP

  • Prowadzenie obsługi benefitów (Luxmed, Benefit Multisport)

  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla kadry zarządzającej

Nasze wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac

  • Praktyczna znajomość obsługi programu kadrowo – płacowego Enova

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowanie karty benefit Multisport

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej

  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci

  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 909602067