2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Kujawsko-pomorskie
  6. Kadry i płace - Kowalewo Pomorskie
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Kowalewo Pomorskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamiczny rozwój naszej firmy spowodował zapotrzebowanie na zatrudnienie specjalisty ds. kadr i płac.

Osoba na tym stanowisku dołączy do pracowników firmy, która zajmuje się prowadzeniem hurtowni budowlanej oraz od lat prowadzi remonty konserwatorskie zabytków.

Od lat profesjonalizm, zaangażowanie, podnoszenie kwalifikacji, dbałość o pracowników są wartościami pierwszorzędnymi, którymi kieruje się firma.

Obowiązki:

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej: przygotowywanie umów o pracę, umów zlecenia, aneksów do umów, zaświadczeń, świadectw pracy itp.,

  • prowadzenie akt osobowych pracowników, w tym gromadzenie i aktualizowanie dokumentacji,

  • prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy, dokumentacji związanej z absencją,

  • kontrolowanie terminów związanych z umowami, badaniami lekarskimi, szkoleniami BHP,

  • udzielanie pracownikom informacji na temat regulacji prawnych dotyczących zatrudnienia i płac,

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, umów cywilno-prawnych, z uwzględnieniem wszelkich zasiłków, dodatków oraz potrąceń,

  • sporządzanie deklaracji miesięcznych oraz rocznych ZUS, US, PFRON, PPK, GUS,

  • przygotowanie raportów i zestawień płacowych na wewnętrzne potrzeby Zarządu Spółki,

  • stałe monitorowanie zmian w przepisach dotyczących zatrudnienia i płac oraz dostosowywanie procedur organizacyjnych do nowych wymogów prawnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pomoc merytoryczną,

  • samodzielne stanowisko,

  • pracę w doborowym towarzystwie,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy,

  • pracę pełną wyzwań  ale za to ciekawą i przynosząca każdego dnia coś nowego.

Wymagania od kandydata:

  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość systemu kadrowo-płacowego i programu Płatnik,

  • mile widziana znajomość programu Enova,

  • zdolności analityczne i umiejętność pracy z danymi liczbowymi,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,

  • wysokie kompetencje interpersonalne, komunikacyjne i mediacyjne,

  • umiejętności pracy w zespole.

Lokalizacja

Kowalewo Pomorskie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kowalewo Pomorskie
ID: 908967099