2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Zubrzycki", z wieloletnim doświadczeniem na rynku, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Sporządzanie deklaracji związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, rozliczeń dla ZUS i US,

• Wystawianie zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników,

• Kompleksowa obsługa zajęć komorniczych,

• Sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców,

• Comiesięczna organizacja wypłat,

• Przekazywanie poleceń wypłat do banku,

• Obsługa PPK,

• Bieżące wsparcie pracowników w problematyce kadrowej, płacowej i ubezpieczeń społecznych,

• Monitorowanie zmian w przepisach kadrowo-płacowych oraz księgowych,

WYMAGANIA:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,

• Znajomość programu Płatnik oraz Raks

• Dobra znajomość oraz umiejętności posługiwania się przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych

• Umiejętność naliczania list płac dla pracowników etatowych, pracy zmianowej, umów zleceń,

• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

• Znajomość zatrudniania i rozliczania pracowników w branży security,

OFERUJEMY:

• umowa o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• świetnie skomunikowana lokalizacja,

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wysyłanie CV wraz z dołączoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

CV bez aktualnej klauzuli nie będą rozpatrywane

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 903818603