2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Radom
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa z Radomia poszukuje do pracy na stanowisko: Kadrowa i/lub Specjalista ds. kadrowo-płacowych:

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwalnianiem pracowników w tym cudzoziemców

  • rejestracji w niezbędnych systemach pracowniczych

  • przygotowanie danych do wynagrodzeń (np. rozliczanie czasu pracy kierowców)

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy

  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu kadr i płac

  •    przygotowanie pism i dokumentów dla instytucji zewnętrznych,

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność współpracy z działem księgowym i transportowym

Mile widziane

  • znajomość programu Kadry i Płace, 4Trans

  • doświadczenie w firmie transportowej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 915231222