2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Wrocław
  7. Kadry i płace - Psie Pole
Orona Sp. z o.o.
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Sporządzanie i archiwizacja dokumentacji kadrowej

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym

  • Kompletowanie, ewidencja i weryfikacja danych do naliczeń oraz wsparcie w naliczaniu wynagrodzeń

  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji, korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS, PPK)

  • Realizacja zadań Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Przygotowywanie prostych raportów i zestawień z programu kadrowo-płacowego

  • Udział w tworzeniu, weryfikacji i aktualizacji procedur HR.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 1 rok

  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, podatków

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych do biur firmowych na terenie kraju

  • Dobra organizacja pracy własnej, dbałość o szczegóły, umiejętność ustalania priorytetów w obszarze powierzonych zadań

  • Pozytywne nastawienie i umiejętność komunikacji

  • Wykształcenie kierunkowe (studia i/lub kursy HR)

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość programów R2Płatnik i Optima

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju osobistego

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej za 1zł

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport za 1zł,

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Dla usprawnienia procesu rekrutacyjnego, prosimy o kontakt wyłącznie poprzez OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 914729541