2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Poznań
  7. Kadry i płace - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Budownictwo Polska Sp. z o.o. S.K.A. w siedzibie spółki w Poznaniu zatrudni osobę na stanowisko

Specjalista lub Specjalistka ds. Kadr i Płac

Nasze oczekiwania

Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku Specjalisty lub Specjalistki ds. Kadr i Płac, wymagane doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń

Praktyczna znajomość obsługi programu kadrowo płacowego Comarch ERP Optima oraz Płatnik

Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego

Dokładność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole

Znajomość przepisów zatrudnienia cudzoziemców

Znajomość pakietu MS Office

Zakres obowiązków

Bieżąca obsługa kadrowo płacowa około 50 pracowników m.in. kierowcy i cudzoziemcy

Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych, w tym zgłoszenie oraz wyrejestrowanie pracowników z ZUS

Rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich

Przygotowywanie i rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych

Rozliczanie deklaracji podatkowych

Wystawianie zaświadczeń dla pracowników o zatrudnieniu i wynagrodzeniu

Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych

Rozliczanie pożyczek pracowniczych

Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: ZUS, US, PIP, PUP, Kancelarie Komornicze.

Sporządzanie raportów i deklaracji ZUS, PIT4, PIT11, GUS, PFRON oraz PPK.

 Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracę w godzinach 6.00 do 9.00, a koniec pracy w godz. 14.00 do 17.00

Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Zapraszamy również kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 912695743