2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Katowice
  7. Kadry i płace - Załęże
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Katowice, Załęże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Kancelaria Transportowa KOBEN – Ogłoszenie o pracę: Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Katowice, Żeliwna 38

Rodzaj umowy: Pełny etat lub kontrakt B2B

O nas:

Kancelaria Transportowa KOBEN to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze prawnej i administracyjnej branży transportowej. Oferujemy profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie prawa wspólnotowego, analizy czasu pracy oraz rozliczeń w sektorze transportowym.

Dołącz do nas jako Specjalista ds. kadr i płac i bądź częścią dynamicznie rozwijającej się firmy!

Opis stanowiska:

·        Zarządzanie dokumentacją kadrową, w tym aktami osobowymi,

·        Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

·        Organizowanie szkoleń i wspieranie rozwoju pracowników,

·        Reprezentowanie firmy w kontaktach z ZUS i urzędem skarbowym,

·        Udzielanie klientom Kancelarii informacji na temat praw i obowiązków ich kierowców,

·        Naliczanie wynagrodzeń, nadgodzin, dodatków oraz diet kierowców,

·        Prowadzenie dokumentacji płacowej zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi.

Wymagania:

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży transportowej,

·        Znajomość regulacji dotyczących czasu pracy kierowców zawodowych oraz składników ich wynagrodzenia,

·        Umiejętność pracy z systemami kadrowo-płacowymi,

·        Dokładność, umiejętność analitycznego myślenia oraz dobre zdolności organizacyjne.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

·        Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

·        Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu ekspertów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja(at)koben.pl

Dołącz do nas i wspieraj KOBEN w dostarczaniu najwyższej jakości usług dla sektora transportowego!

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Załęże
ID: 912717202