2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Czernica
Dodane 18 kwietnia 2024

specjalista ds kadr i płac

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czernica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukiwana samodzielna Kadrowa

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych

  • Przygotowywanie i rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych

  • Rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich

  • Sporządzanie raportów i deklaracji ZUS, PIT 4, PIT 11, GUS oraz PPK

Nasze wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac

  • Praktyczna znajomość obsługi programu kadrowo – płacowego

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Czernica,

Śląskie

Śląskie, Czernica
ID: 911202184