2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Zakopane
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej przygotowywanie oraz naliczanie wynagrodzeń sporządzanie dokumentacji dla ZUS ewidencja i rozliczanie czasu pracy, delegacji prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy i umowami cywilnoprawnymi obsługa systemów kadrowych ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności

Nasze wymagania

znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków i umiejętności podejmowania decyzji komunikatywność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy chęć nauki i rozwoju Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

To oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace

rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

komfortowe warunki pracy przyjazną,

niekorporacyjną atmosferę oraz długofalową współpracę

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 911266349