2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Lubuskie
  6. Kadry i płace - Krzeszyce
Dodane 23 kwietnia 2024

specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Krzeszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Krzysztof Sobieraj to producent mięsa i wędlin z 30-letnim doświadczeniem w branży. Jest to stabilna firma z ugruntowaną pozycją na rynku, lubiana i ceniona przez klientów.

aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

 Zadania na stanowisku:

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników: prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem/ kontynuacją/ rozwiązaniem stosunku pracy,

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie i rozliczanie umów w celu przygotowania zawodowego,

  • przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji płacowej,

  • weryfikacja danych do wypłaty, naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,

  • ewidencja zwolnień lekarskich i nieobecności,

  • ewidencja, nadzór i organizacja wstępnych i okresowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP.

  • prowadzenie dokumentacji zasiłkowej oraz rozliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich i opiekuńczych,

  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS oraz innych dokumentów związanych z ubezpieczeniami społecznymi,

  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (US, GUS, PFRON) i współpraca z nimi,

  • sporządzanie zestawień i raportów z zakresu zatrudnienia i płac.

Poszukujemy osób, które:

  • mają doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu dokumentacji kadrowej oraz naliczaniu płac, zasiłków i innych świadczeń pracowniczych;

  • są komunikatywne i zaangażowane

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Jeżeli chcesz wziąć udział wyłącznie w bieżącej rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZPM Krzysztof Sobieraj do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”

Jeżeli chcesz brać udział także w przyszłych rekrutacjach: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZPM Krzysztof Sobieraj moich danych osobowych do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ZPM Krzysztof Sobieraj.”

Informujemy, że wyrażone zgody mogą być w każdym momencie wycofane.

Lokalizacja

Krzeszyce,

Lubuskie

Lubuskie, Krzeszyce
ID: 892899534