2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Nowa Ruda
Matplast
Dodane 13 czerwca 2024

Specjalista ds Kadr i Płac

Lokalizacja

Nowa Ruda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

1. Przygotowywanie dokumentów do umów o pracę i cywilnoprawnych,

2.  Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników ,

3. Sporządzanie list płac,

4 . Rozliczanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych,

5. Sporządzanie i wysyłanie miesięcznych oraz rocznych deklaracji i informacji do ZUS, US, PFRON, GUS,

6. Sporządzanie dokumentów A1 ,

7. Sporządzanie i rozliczanie delegacji,

8. Znajomości przepisów ,

9. Mile widziana znajomości programu kadrowo -płacowego , PŁATNIK

10. Pozytywnego nastawienia do zawodu specjalisty ds. kadr i płac oraz do współpracy z pracownikami,

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • punktualność

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • rzetelność i dokładność,

  • zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość prawa pracy , ubezpieczeń społecznych,

Oferujemy:

  • prace w polskiej firmie od 20 lat działającej na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • możliwość rozwoju i awansu.

    Firma Matplast Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane ogłoszenia.

    Prosimy o podpisanie następującej klauzuli :

    "Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r(Dz.Urz.UE L119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji"

    Część informacyjna :

    Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r(Dz.Urz.UE L119 z 04.05.2016) informuję iż:

    1. Administratorem Pani/Pana Danych osobowych (ADO) jest Matplast SP. Z O.O. ul. Bożkowska 3, 57-402 Nowa Ruda

    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie zgody.

Lokalizacja

Nowa Ruda,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Ruda
ID: 851524336