2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Warmińsko-mazurskie
  6. Kadry i płace - Olsztyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds kadr i płac

Wynagrodzenie

4 000 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe z Olsztyna szuka specjalisty do kadr i płac, który miałby zakres obowiązków takich jak:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników naszych klientów

  • Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń również dla osób pracujących za granicą wraz z różnymi świadczeniami wynikającymi z list płac

  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych

  • Sporządzane deklaracji ZUS, PFRON, GUS

  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji ZUS w zakresie dokonywania zgłoszeń, zmian oraz wyrejestrowywania pracowników oraz przedsiębiorców

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień

  • Współpraca z działem księgowym

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata praktyki na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ZUS mile widziana znajomość przepisów podatkowych

  • Znajomość programu Płatnik

  • Znajomość programu Mikrogratyfikant

  • Komunikatywność

  • Samodzielność

  • Systematyczność

  • Punktualność

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę pracy

  • dobra lokalizacja

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu:

tel 60********62

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 863569908