2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Suszec
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Suszec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

W związku z rozbudową zakładu, firma Polok - Grupa Producentów Grzybów Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko - Specjalista ds. kadr i płac.

Praca biurowa, jednozmianowa w godzinach 7:00 - 15:00 lub 8:00 - 16:00.

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie spraw kadrowo płacowych - rozliczenia pracownicze, zgłoszenia do ZUS, umowy o pracę, ewidencja czasu pracy, listy płac itp.

  • pozostałe prace biurowe, sporządzanie zestawień, pomoc w księgowości.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie kierunkowe: kadry i płace, księgowość, administracja lub podobne,

  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego excel, mile widziana znajomość programów kadrowo-płacowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania,

  • bardzo komfortowe warunki pracy,

  • możliwość rozwoju oraz awansu.

Więcej o nas: www.polokgroup.pl

Zgłoszenia należy wysyłać wraz z załączonym CV.

Lokalizacja

Suszec,

Śląskie

Śląskie, Suszec
ID: 805773766