2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Kłodzko
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Kłodzko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POLIAMID PLASTICS Sp. z o.o  to firma z ponad 35 letnim doświadczeniem w zakresie projektowania form wtryskowych oraz produkcji detali z tworzyw sztucznych.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jeśli zatem kolejne zmiany, nowości , aktualizacje w przepisach kadrowo- płacowych traktujesz jak wyzwanie do pokonania to najprawdopodobniej ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków

• Kompletowanie dokumentów do wypłaty wynagrodzeń.

• Naliczanie wynagrodzeń.

• Roczne rozliczenia podatków (PIT 11).

• Obsługa kadrowo-płacowa pracowników.

• Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z przepisami.

• Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników.

• Ustalanie uprawnień urlopowych.

• Obsługa systemu kadrowo- płacowego (Enova365).

• Sporządzanie raportów i sprawozdań w zakresie spraw kadrowo-płacowych.

• Sporządzanie deklaracji skierowanych do ZUS, GUS, PFRON oraz Urzędu Skarbowego.

• Kontrola czasu pracy, kontrola uprawnień pracowniczych niezbędnych do wykonywania zawodów wymagających specjalnych uprawnień, certyfikatów itp.

Nasze wymagania

• Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku w obszarze procesów kadrowo-płacowych

• Praktyczna wiedza na temat zagadnień płacowych

• Wykształcenie min. średnie

• Umiejętność naliczana wynagrodzeń, zasiłków chorobowych

• Bardzo dobra znajomość Kodeksu Pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych

• Znajomość programu Płatnik i ENOVA. (szczególnie Płatnik, Enova365 to program kadrowo-płacowy do przyuczenia)

• Terminowość i bardzo dobre umiejętności organizacyjne.

• Wysoka komunikatywność

• Zaangażowanie i dokładność w realizacji powierzonych zadań

• Dobra znajomość programu MS Excel

• Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, wiedzy i zaangażowania;

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Premię frekwencyjną

  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy na stanowisku;

  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia;

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 751893339