2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Kujawsko-pomorskie
  6. Kadry i płace - Bydgoszcz
HLB M2
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych;

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami prawa pracy;

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac;

  • Prowadzenie rozliczeń z ZUS, US, PFRON oraz instytucjami finansowymi w zakresie PPK;

  • Rozliczanie oraz ewidencjonowanie czasu pracy;

  • Nadzorowanie terminowości przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń BHP;

  • Udzielanie informacji z zakresu prawa pracy/ubezpieczeń społecznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy;

  • Dobra obsługa programów (Excel, Word, Płatnik);

  • Doświadczenie w obsłudze systemu kadrowo-płacowego Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Dokładność i terminowość wykonywanych obowiązków;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Naukę języka angielskiego w trakcie godzin pracy;

  • Pracę w młodym zespole opartym na partnerskich relacjach.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłej rekrutacji"

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych jest: HLB M2 Advisory & Business Services Sp. z o.o., ul. Rakowiecka 41/27, 02-521 Warszawa. Celem przetwarzania dobrowolnie podanych danych w sposób niezautomatyzowany jest przeprowadzenie rekrutacji, a odbiorcami danych będą uprawnione przez administratora osoby przez okres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji lub kolejnych rekrutacji za Państwa zgodą. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu lub skargi do organu nadzorczego.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 722840165