2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Czyżyny
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds Kadr i Płac

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Transportowa o wieloletniej, ugruntowanej oraz stabilnej pozycji na rynku, oferuje pracę na stanowisku: Specjalista ds Kadr i Płac.

Główne zadania na stanowisku :

·      redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, publikacja, udział w rozmowach z

kandydatami na stanowiska administracyjne

·      odpowiedzialność za prawidłowy proces zatrudnienia, kompletowanie wymaganej przepisami prawa dokumentacji

·      prowadzenie pełnej administracji personalnej

·      ewidencja nieobecności pracowników

·      prowadzenie akt osobowych pracowników wg obowiązujących przepisów

·      monitorowanie terminów szkoleń okresowych/ badań okresowych pracowników

·      naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę / zleceń

·      sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS, US, GUS, PFRON

·      obsługa ubezpieczenia grupowego, pakietu opieki medycznej

·      obsługa PPK

·      kontakt z Urzędami

·      reprezentowanie Firmy przed organami kontroli

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac

  • znajomość obsługi pakietu MS Office, CDN Optima, Płatnik

  • znajomość ustawy o czasie pracy Kierowców, oraz umiejętność rozliczania delegacji zagranicznych - będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność w wykonywaniu zadań ,odpowiedzialność, skrupulatność, orientacja na szczegóły

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • elastyczne godziny pracy

  • komfortowe klimatyzowane biuro

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej.

Osoby chętne do podjęcia pracy na wyżej zaproponowanym stanowisku, prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 691153571