2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Podgórze
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego OPTIMA

  • Przygotowanie oraz nadzorowanie niezbędnej dokumentacji m.in. umowy, wnioski urlopowe, ewidencja czasu pracy

  • Prowadzenie listy płac, naliczanie oraz przygotowanie danych do wynagrodzeń

  • Nadzorowanie terminowości przeprowadzanych badań lekarskich oraz BHP

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • Przygotowanie raportów kadrowych zgodnie z potrzebami firmy

Wymagania:

  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • Mile widziane studia w kierunku rachunkowość i finanse, prawo i administracja, bądź kierunki pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum roczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność, samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy, gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy

  • Praktyczne podejście do powierzanych zadań

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 921215292