2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Świętokrzyskie
  6. Kadry i płace - Piekoszów
Dodane 15 czerwca 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekoszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma produkcyjna należąca do kategorii wielkości "mała firma" zatrudni osobę na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Piekoszów k. Kielc

Zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji kadrowej dla pracowników - prowadzenie akt osobowych,

  • Przygotowanie umów o pracę i zleceń

  • Przygotowanie świadectw pracy,

  • Sporządzanie zaświadczeń dla zatrudnionych ,

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • Prowadzenie kartotek wynagrodzeń, czasu pracy, urlopów itp

  • Przygotowanie i sporządzanie miesięcznych list płac i deklaracji podatkowych,

  • Rozliczenia z ZUS-em, sporządzanie deklaracji miesięcznych dla ZUS-u i pracowników,

  • Rejestrowanie i wyrejestrowanie pracowników,

  • Zatrudnianie cudzoziemców,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych w tym Gratyfikant GT oraz płatnik

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów do ZUS, US, GUS, PFRON,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),

  • Biegła obsługa komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Skrupulatne i dokładne prowadzenie powierzonej dokumentacji;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Niezbędne narzędzia (komputer, telefon),

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dofinansowanie zajęć sportowych karty multisport

  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy hybrydowej

CV można wysyłać poprzez portal OLX, e-mail, osobiście w siedzibie spółki.

na adres: tkupis(małpa)megastyro.pl

W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 665 485 251

Proszę o dopisanie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i RADY (UE) 2016/679 dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Piekoszów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Piekoszów
ID: 920795941