2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Piła
Dodane 30 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko: specjalista ds. kadr / płac

 Zakres obowiązków:

٠        realizacja założonej polityki personalnej, kadrowej i szkoleniowej Spółki,

٠        obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

٠        prawidłowe prowadzenie dokumentacji kadrowej,

٠        zatrudnianie cudzoziemców,

٠        listy płac,

٠        realizacja zadań związanych z ubezpieczeniami grupowymi,

٠        prowadzenie pełnej, wymaganej sprawozdawczości,

٠        realizacja zadań związanych z zaświadczeniami, A1 oraz kartami EKUZ,

٠        organizacja stażów, praktyk zawodowych, studenckich, uczniowskich,

٠        obsługa egzekucji komorniczych,

٠        inne związane z kadrami i płacami Spółki.

 Wymagania:

٠        wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe z obszaru kadr i płac lub  rachunkowości,

٠        mile widziane minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

٠        praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego i prawa pracy,

٠        znajomość obsługi pakietu Office, w szczególności MS Excel,

٠        mile widziana znajomość programu Comarch ERP,

٠        dobra organizacja pracy własnej,

٠        umiejętność pracy w zespole,

٠        dokładność, terminowość i samodzielność w wykonywaniu zadań.

 Oferujemy:

·         pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

·         pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko pracy oraz w trakcie pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma DEER sp. z o. o., z siedzibą w Pile, 64-920 przy ul. Kossaka 123. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez DEER sp. z o. o. inspektorem danych osobowych.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 920570333