2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Warmińsko-mazurskie
  6. Kadry i płace - Olsztyn
Dodane 23 maja 2024

specjalista ds kadr i płac

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gembicka-Wilk Consulting Tax & Law przyjmie do pracy SPECJALISTA DS. KADR i PŁAC

Główne zadania:

  • naliczanie list płac oraz weryfikacja wynagrodzeń

  • sporządzanie umów cywilnoprawnych oraz o pracę

  • sporządzanie i przekazywanie PIT-11, PIT-40

  • przygotowywanie sprawozdań do GUS i PFRON

  • sporządzanie dokumentacji do ZUS

  • naliczanie zasiłków dla pracowników wynikających z obowiązku pracodawcy

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • nadzór nad terminowym przeprowadzaniem szkoleń z zakresu BHP dla Pracowników

  • nadzór nad terminowym przeprowadzaniem badań lekarskich

  • aktualizacja regulaminów pracy i płacy

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego zakresie w/w prac

  • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 3 letni staż pracy na stanowisku przy administrowaniu płacami dla powyżej 150 osób lub praca w biurze rachunkowym na podobnym stanowisku

  • umiejętność sporządzania raportów rozliczeniowych do ZUS oraz deklaracji

  • znajomości Kodeksu Pracy, Ustaw Zasiłkowych oraz Ustawy o Systemie Ubezpieczeń Społecznych

  • praktycznego doświadczenia w zakresie umiejętności naliczania i sporządzania list płac, oraz akt osobowych

  • znajomość programów kadrowo-księgowych (docelowa praca na Gratyfikant nexo)

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność

  • skrupulatność, systematyczność, samodzielność, dyskrecja w wykonywaniu obowiązków

  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • szkolenia

  • nowoczesne narzędzia pracy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 920405394