2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Bielany Wrocławskie
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

7 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-placowej

  • sporządzanie deklaracji ZUS, US , GUS, PFRON,

Wymagania:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami prawa pracy, w tym sporządzanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, inne formy zatrudnienia);

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i weryfikacja listy płac;

  • Prowadzenie sprawozdawczości płacowej – zobowiązania i deklaracje ZUS, PIT, GUS, PFRON;

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów prawnych i regulacji dotyczących pracy;

  • Współpraca z Dyrektorem oraz zespołem HR w zakresie opracowywania strategii personalnych;

  • Raportowanie i analiza danych dotyczących zatrudnienia i wynagrodzeń;

  • Podtrzymywanie relacji z managerami, pracownikami w szczególności udzielanie wsparcia i doradztwa w kwestiach personalnych;

  • Przygotowywaniem raportów i analiz, monitorowanie i raportowanie wskaźników HR;

  • Mile widziana znajomość programu Gratyfikant

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie;

  • przyjazne środowisko pracy

KANDYDAT, KTÓREGO SZUKAMY:

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych i z zakresu ubezpieczeń społecznych;

  • Doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń z umów o pracę, umów cywilnoprawnych;

  • Masz dobrą znajomość języka angielskiego, umożliwiającą swobodną komunikację,

  • Posiadasz 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie,

  • Masz dobrą znajomość obsługi komputera, w tym MS Excel,

  • Dokładność i uważność, zwracanie uwagi na detale to Twoje drugie imię,

  • Posiadasz świetne umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne

  • Znajomość języka angielskiego poziom B1

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu oraz o dopisanie w nim klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 920351292