2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Poznań
  7. Kadry i płace - Komandoria
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Prywatna Szkoła Podstawowa Gaudium et Studium poszukuje na samodzielne stanowisko - Specjalista ds. kadr i płac. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 15:30.

Zakres obowiązków:

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników oraz innej dokumentacji pracowniczej.

  • Przygotowywanie skierowań na badania lekarskie wstępne, okresowe i profilaktyczne i kontrola badań lekarskich.

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy.

  • Obsługa wynagrodzeń w tym: wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego, naliczanie płac i innych świadczeń, sporządzanie list płac, rozliczanie umów cywilno-prawnych.

  • Obsługa PPK.

  • Obsługa rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (m.in. sporządzanie deklaracji ZUS).

  • Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

  • Obliczanie zasiłków chorobowych, wypadkowych i macierzyńskich.

  • Wykonywanie innych zadań z zakresu kadr i płac wymaganych zmieniającymi się przepisami prawa.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 920150738