2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Lubelskie
  6. Kadry i płace - Puławy
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy

  • Samodzielne i kompleksowe naliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych w oparciu o umowę o pracę oraz umowy cywilnoprawne

  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUS

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON , GUS, PIT-11, PIT-4R, PIT-8A

  • Rozliczanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych

  • Obsługa PPK

  • Obsługa obcokrajowców, legalizacja ich pobytu i zatrudnienia

  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowników, zwolnień lekarskich

  • Kontrola terminowości dokumentów kadrowo-płacowych, szkoleń BHP oraz badań lekarskich

  • Wdrażanie oraz zarządzanie benefitami

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, UP)

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego

  • Obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych

Nasze wymagania

  • Min. 4-letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej pracowników w polskiej firmie

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość systemów kadrowo-placowych, pracujemy na Optima ERP

  • Znajomość obsługi programu Płatnik

  • Samodzielność, dokładność i terminowość.

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 919976858