2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Legnica
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. kadr i księgowości

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy specjalisty/ specjalistki ds. kadr i księgowości.

Praca w małej firmie produkcyjnej w centrum Legnicy. Przyjazna atmosfera, praca od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielnie sporządzanie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac

  • Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja

  • Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego

  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych

  • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

  • Prowadzenie ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich

  • Bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych

  • Kontrola prowadzonych operacji pod względem ich odpowiedniego oraz poprawnego księgowania

    Wymagania:

  • Dośiwadczenie na podobnym stanowisku ew. w dziale kadr

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 919509658