2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Pomorskie
  6. Kadry i płace - Gdańsk
  7. Kadry i płace - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do biura w Gdańsku poszukujemy Specjalisty ds. kadr z doświadczeniem, znającego zagadnienia legalizacji pracy cudzoziemców.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów zatrudnienia cudzoziemców na terytorium RP – legalizacja pobytu i pracy;

  • Przygotowywanie i składanie wniosków o uzyskanie zezwoleń wojewódzkich; Przygotowywanie i składanie wniosków o uzyskanie oświadczeń dla obcokrajowców; Prowadzenie dokumentacji pracowniczej;

  • Naliczanie wynagrodzeń, składek, podatków, sporządzanie rachunków, list płac;

  • Zgłaszanie i wyrejestrowanie z ZUS;

  • Wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy, rozliczanie urlopów, terminowe zgłaszanie podjęcia i niepodjęcia pracy do urzędu itp.

  • Dbanie o terminowość i ważność dokumentów;

  • Stały kontakt z Urzędami Wojewódzkimi; Ambasadami itp.

 Wymagamy:

  • Praktycznej znajomości programów GT "Gratyficant; "Platnik"; MS Office (Word, Excel); PRACA.GOV

  • Znajomości języka polskiego, rosyjskiego i angielskiego

  • Samodzielności i odpowiedzialności;

  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole;

  • Niezbędna jest wiedza z zakresu zatrudnienia i legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców.

Oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie plus premie;

  • możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji;

  • pracę w międzynarodowym środowisku;

  • wprowadzenie na stanowisko pracy i wsparcie naszych najlepszych pracowników;

  • narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy;

  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o prace

  • praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 904355490