2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Białystok
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. finansowo-księgowych

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Casablanca Catering Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Specjalista ds. finansowo-księgowych

Twój zakres obowiązków:

- przygotowanie analiz zarządczych do kadry menadżerskiej,

- weryfikacja merytoryczna dowodów księgowych,

- analiza finansowa firmy,

-wdrażanie odpowiednich narzędzi controlingowych,

- współpraca z instytucjami finansowymi (kredyty, leasingi, ubezpieczenia, dotacje),

- monitoring budżetu,

- wsparcie kadry menadżerskiej przy analizie wykonania budżetu,

- analiza kosztów, podejmowanie działań zaradczych,

- obsług programu ERP w zakresie BI i raportów,

- uczestnictwo w procesie zamknięcia rocznych ksiąg rachunkowych,

- ścisła współprac z pozostałymi działami firmy oraz biurem księgowym.

Wymagania pracodawcy:

-doświadczenie w dziale controlingu/finansowym księgowym, (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale księgowym),

-umiejętność pracy w zespole,

-dokładność w powierzonych zadaniach,

-rozwinięte myślenie logiczne oraz umiejętność wyciągania wniosków,

-komunikatywność,

-dyspozycyjność,

-bardzo dobrej znajomości MS Excel.

Oferujemy:

-pracę w stabilnej firmie,

-umowę o pracę,

-lokalizacja/adres pracy – ul. Legionowa 10, Białystok,

-dostęp do firmowego systemu bonusów i rabatów.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 900834839