2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista do spraw zaopatrzenia i zarządzania magazynem

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Bagietka poszukuje Specjalisty do spraw zaopatrzenia i zarządzania magazynem. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, organizację oraz kontrolę procesów związanych z zaopatrzeniem i magazynowaniem.

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesem zakupowym i współpraca z dostawcami.

  • Analiza potrzeb firmy oraz opracowywanie strategii zaopatrzenia.

  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych partnerów handlowych.

  • Rozwiązywanie problemów logistycznych i organizowanie transportu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynem oraz w obszarze zaopatrzenia.

  • Znajomość procesów logistycznych oraz magazynowych.

  • Komunikatywność i umiejętność zarządzania zespołem.

  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony przełożonych.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: rekrutacja[at]bagietka.com.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Specjalista do spraw zaopatrzenia i zarządzania magazynem".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 909362940