2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Łazarz
JOB INN sp. z o.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista do spraw kadr i rozliczeń pracowniczych

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Agencja outsourcingu pracowniczego o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do działu kadrowo-rozliczeniowego poszukuje specjalisty do spraw rozliczeń pracowniczych.

ZADANIA:

1. Przygotowywanie akt personalnych pracowników i zleceniobiorców.

2. Prowadzenie rejestrów akt osobowych oraz ewidencji urlopów, chorobowych, itp.

3. Prowadzenie ewidencji pracy z podziałem na kontrakty.

4. Prowadzenie ewidencji kwaterunku pracowników.

5. Ewidencjonowanie i analiza faktur kosztowych na kontraktach.

6. Współprowadzenie budżetów kontraktów.

7. Współpraca z biurem księgowych w zakresie zgłoszeń i wyrejestrowań z ZUS, oraz PIT R4.

8. Naliczanie wynagrodzeń kontraktowych, zaliczek oraz współpraca z biurem księgowym w zakresie deklaracji ZUS.

WYMAGANIA:

1. Wiedza z zakresu kadr i płac.

2. Doświadczenie w pracy w dziale kadr.

3. Podstawowa wiedza w zakresie zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

4. Doświadczenie w pracy z budżetowaniem projektów.

5. Wiedza i doświadczenie w pracy z pakietem Office oraz Google Workspace.

ZAPEWNIAMY:

1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

2. Prace w dynamicznym zespole.

3. Cykliczne szkolenia.

4. Kartę Multisport.

5. Elastyczny czas pracy.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 914044099