2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Tarnów
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista do spraw marketingu

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Edukacji SIGMA w Tarnowie zatrudni pracownika na stanowisko Specjalista do spraw marketingu

Wymagania:

 - minimum wykształcenie średnie

- dobra znajomość pakietu MS Word, Excel i Power Point,

- znajomość działań w mediach społecznościowych,

- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

- kreatywność, zaangażowanie, systematyczność,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej,

- prawo jady kat. B

- znajomość programów graficznych Corel Draw lub Photoshop lub Canva

Zakres obowiązków:

- wsparcie sekretarzy w codziennych zadaniach marketingowych,

- copywriting na potrzeby social mediów w tym redagowanie postów i reklam,

- przygotowywanie i wdrażanie nowych strategii promowania firmy,

- monitorowanie i analiza efektów prowadzonych działań,

- stały monitoring działań konkurencji.

 Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 - ambitną i odpowiedzialną pracę w prężnie działającej firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W treści maila prosimy podać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 30 sierpnia 2019 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).”

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 701520392