2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Rabka-Zdrój
Dodane 21 maja 2024

Specjalista d/s kadr i płac

Lokalizacja

Rabka-Zdrój

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Biuro Rachunkowe poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa pracowników

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia

  • sporządzanie list płac

  • bieżące wsparcie pracowników w problematyce kadrowej, płacowej i ubezpieczeń społecznych

  • nadzór i sporządzanie sprawozdań (GUS, PDOF, ZUS, PEFRON) oraz zestawień/raportów wewnętrznych w zakresie kadr i płac

  • współpraca z działem księgowym

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko z odpowiedzialnością za powierzony obszar

  • umowę o pracę

  • benefity: pakiet medyczny

Nasze wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy

  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik i Comarch Optima

  • doskonała organizacja pracy

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie dla celów prowadzonej  rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Plac. Zostałem/zostałam poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.”.

Lokalizacja

Rabka-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Rabka-Zdrój
ID: 817340702