2. Praca
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Psie Pole
Elżbieta Speck
Dodane 22 kwietnia 2024

Spawacz – Ślusarz - Niemcy - dobre zarobki

Wynagrodzenie

14 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

mod-Personaldienstleistungen – lider w branży rekrutacyjnej

Spawacz MAG lub WIG, ślusarz w zależności od umiejętności

Nasza oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- wsparcie polskojęzycznego opiekuna

- diety do 65€ dziennie

- 150€ dodatku miesięcznie za przepracowanie min. 150h

- dodatki za pracę zmianowe

- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

- niemieckie ubezpieczenie

- regularne zaliczk

- możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)

- płacimy za dni świąteczne

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Chętnie zatrudnimy też wieloosobowe brygady jak i pojedynczych spawaczy, ślusarzy, czy pomocników np. na heftowanie.

Znajomość języka nie jest wymagana, choć mile przez nas widziana, większość naszych klientów patrzy na umiejętność spawania.

Opis stanowiska: spawanie MAG lub WIG, długoterminowe zlecenia głównie na konstrukcje stalowe, kontenery, części maszyn, blachy, stal czarną - zlecenia dobieramy do umiejętności pracownika.

Kontakt przez portal OLX. Wyślij zgłoszenie, oddzwonimy i przedstawimy szczegóły oferty.

Jesteśmy do dyspozycji naszych pracowników, odbieramy telefony, odpowiadamy na maile, oddzwaniamy. Reagujemy na każde uwagi i staramy się, aby pracownik będący na danym zleceniu nie czuł się pozostawiony samemu sobie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 864155523